Zakładanie Pielęgnacja Nawadnianie Ogrodów I Inne UsługiZakładanie, Pielęgnacja, Nawadnianie Ogrodów I Inne Usługi Ogrodnicze • Firma Ogrodnicza Zielono Mi Poznań

Liczba okien: 11

Woda w ogrodzie

Projekty obiektów małej architektury

Zajmie się wycinką drzew i krzewów

Budowa obrzeży (Eko-bord, kostka, kamień, itd.)

Osiedlach mieszkaniowych (Spółdzielnie oraz Wspólnoty Mieszkaniowe),

Obmiary ( na podstawie których powstaje dokładna wycena materiałów i robocizny)

Projektowanie i budowa ogrodów Poznań Aranżujemy zarówno duże ogrody, małe i przytulne ogródki, luksusowe ogrody, wszelkie przestrzenie zielone, ogrody skalne oraz ekskluzywne ogrody rezydencjonalne. Ogrody, w których wykorzystywany jest kamień, są jednymi z najpiękniejszych i najbardziej naturalnych miejsc, jakie można zaaranżować wokół domu. 9. Wyjątkowa stylistyka - architekt, jeśli dostrzeże szansę powodzenia, może zaproponować Ci aranżację w konkretnym stylu, jeśli chodzi o ogrody, projekty mogą być stylizowane na: japońskie, angielskie czy śródziemnomorskie, typowo miejskie lub leśne. Wykonujemy tez inne projekty z kamienia, do których należą elewacje z kamienia, murki kamienne, a nawet płoty kamienne oraz kominki kamienne. W ofercie Garden Box znajdziesz klasyczne rozwiązania i projekty ogrodów, a także nowatorskie pomysły. Oferujemy Państwu także sprzedaż dużych drzew i krzewów, wysokie tuje, sprzedaż różnego rodzaju mniejszych drzew i krzewów, duże cisy, sprzedaż jałowców czy sosen. Nasze umiejętności pozwalają nam na szeroki zakres usług, takich jak sadzenie dużych drzew (i przesadzanie dużych drzew), wykonywanie elewacji kamiennych czy wysokich żywopłotów. Doświadczenie i wiedza nabyte przez kilka lat prowadzenia Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych pozwalają nam w pełni profesjonalnie podchodzić do powierzonych nam zadań.

Firma ogrodnicza Poznań Naszym powodem do dumy są również wykonywane przez nas piwniczki na wino! Dodatkowo na zamówienie klienta, zakładamy również system nawadniania, który zapewni odpowiednią dawkę wody w każdym ogrodzie nawet podczas upalnego lata. To duże ułatwienie dla klienta, nie musi szukać osobnych wykonawców. Zakładając Państwa ogród oprócz aranżacji przestrzeni świadczymy również usługi brukarskie. Rozpoczynamy prace brukarskie. Na tym etapie tworzymy nawierzchnie ogrodowe takie jak alejki, podjazdy, ścieżki z różnych materiałów na przykład: kostki brukowej, kamieni, żwirów i płyt kamiennych. Wiemy, że woda w otoczeniu domu dodaje dobrej energii, dlatego przykładamy szczególną wagę do wszystkich elementów wodnych, takich jak wodospady ogrodowe, przydomowe oczka wodne czy strumyki ogrodowe. Poza tym, że zaaranżujemy w Państwa ogrodzie wszystkie elementy zielone, wyposażymy go we wspomniane wcześniej banie ruskie lub baseny murowane oraz kaskady wodne, możemy też zadbać o brukarstwo ogrodowe. Pamiętaj również o tym, co znajduje się poza działką, bo wszędzie powinna panować harmonia. Ten etap jest najbardziej czasochłonny, ale daje również największe efekty. Oferujemy również korę kompostowaną luzem i pakowaną w worki. Interesuje nas nie tylko architektura zieleni sama w sobie - zajmujemy się także aranżacją ogrodów pod kątem wyposażenia w różne ciekawe i funkcjonalne elementy. 2. Dalekosiężna perspektywa - projektując ogród nie można skupiać się wyłącznie na obecnym wyglądzie roślin, należy uwzględnić ich rozrost w przyszłości i wyobrazić sobie ich kształt za kilka lat, który może wpływać na zacienienie lub całkowite osłonięcie fragmentów zieleni. Potem odwzorowujemy kształtów rabat, rozmieszczenie i posadzenie roślin, zgodnie z założeniami projektowymi. Aby teren był bezpieczny dla całej rodziny - w tym alergików, małych dzieci czy zwierząt domowych - istotna jest też skrupulatność w doborze roślin, które nie są trujące, uczulające lub przyciągające wiele owadów.

Cedrus to usługi ogrodnicze Poznań i projekty ogrodów Poznań

Top