Okna dachowe Fakro i Velux PrzestronnyOkna dachowe Fakro i Velux Przestronny, słoneczny salon z wykuszem, a w nim stylowy otwarty kominek. Na parterze holl 14m2, kuchnia 26m2, salon 31m2, łazienka 7m2, pralnia 10m2. Holl, kuchnia i salon z podłogą wyłożoną marmurem. Przestronny holl z oknami VELUX. Wybierz komfort na lata z oknami dachowymi VELUX. Okna Nowej Generacji są bardziej energooszczędne, dostarczają więcej światła i zapewniają większy komfort użytkowania. Wszystkie one poprawiają komfort mieszkania na poddaszu. Z kolei dzięki modułowi wentylacyjnemu wszystkie zanieczyszczenia pozostają na zewnątrz, a my nie musimy tak często wycierać kurzu. W związku z tym przygotowaliśmy okna dachowe w różnych kolorach i wykonane z drewna lub materiału PCV - dzięki temu możesz idealnie wkomponować je w klasyczne i nowoczesne aranżacje przestrzeni. CO ZYSKASZ, WYBIERAJĄC OKNA DACHOWE? Dobrze dobrane okno dachowe (tak jak lepszej jakości wyłazy dachowe) wprowadzi do poddasza optymalną dawkę promieni słonecznych, a dodatkowo nie obniży parametrów termoizolacyjnych budynku. To również gama nowoczesnych okien, które mają kilka szyb oraz zawierają gaz chroniący nas przed nadmiarem promieni UV.

Okna kolankoweDodatkowa powłoka niskoemisyjna. Zapobiega utracie ciepła zimą0115% 2 749,05 zł 1 979,00 złDrewniane okna obrotowe OptiLight (modele B, VB oraz VB-W)Możliwość zamontowania sterowania elektrycznegoWersja otwierana lub nie otwieranaDzięki wymianie powietrza zachowujemy zdrowy mikroklimat pomieszczenia, co nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ale też zapewnia zdrową kondycję naszych okien, drzwi oraz ścian. Od czasu do czasu wystarczy je tylko przetrzeć wilgotną ściereczką. System elektryczny lub solarny można zastosować tylko w oknach otwieranych od góry. Dzięki temu okna tego producenta cieszą bardzo dobrą renomą nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na całym świecie. Eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży producenta. Jednolita, powłoka poliuretanowa stanowi skuteczną ochronę dla drewna. Rdzeń z drewna modyfikowanego termicznie ciśnieniowo oblano odpornym na wodę poliuretanem, a następnie polakierowano na biało. Skrzydło ma specjalne zabezpieczenie chroniące go przed otwieraniem przez dzieci. Model z dolnym otwieraniem sprawdzi się w przypadku wyżej zamontowanych okien. W tej chwili nasz asortyment obejmuje także kołnierze do okien dachowych, specjalne rolety oraz wyłazy dachowe. Ma ono zaokrąglony profil wykonany z PCV, dzięki czemu produkt jest znacznie bardziej odporny na zabrudzenia, a także starzenie się, nie wymaga też konserwacji.

W odróżnieniu od okna z PCV, okno uformowane jest w jednej części. Do takich wnętrz firma VELUX proponuje drewniano-poliuretanowe okno GLU. Od kilku lat Virtus Dachy Lubin współpracuje z firmą VELUX Polska. Ta okno dachowe łazienkowe plisowana roleta pasuje do systemu okien Velux. W ciągu ostatnich trzech lat Grupa VELUX zainwestowała w Polsce ponad 350 mln zł na modernizację fabryk i dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX. Gdzie można znaleźć kod produktu Velux? Na piętrze duża sypialnia 29m2 z garderobą 6m2, z oknem lukarna i oknami VELUX. Jej budowa opiera się na materiale zrolowanym na wałku ze sprężyną, które schowane są w aluminiowym profilu zamontowanym nad oknem. Pozwala na montaż przy uniwersalnych pokryciach do wysokości profilu 45 mm. VELUX. Takie okna dachowe wyposażone są w nawiewniki, które umożliwiają wietrzenie pomieszczenia nawet przy zamkniętym oknie. W sieci Internet jest całe mnóstwo opinii, jedni polecają świetliki tunelowe, lub okna do dachów płaskich z Fakro, a inni okno uchylno obrotowe firmy Velux lub Optilight.

Top