Jak dobrze wybrać felgi aluminiowe?Jak dobrze wybrać felgi aluminiowe?

Odnośnie wyboru felg, jeśli patrzysz surowo z perspektywy wyglądu, to jest łatwe, po prostu wybierz niestandardowe koła, które pasują do stylu pojazdu i twoich osobistych preferencji. Jeśli chcesz osiągów w wyścigach, to koła ze stopów lekkich to najlepsza droga. Felgi stalowe nie są dobre, tylko spowalniają twój samochód. Ciężkie koła zwiększają niepotrzebną wagę samochodu, co w rezultacie obniża osiągi pojazdu.

Jeśli jeździsz po mieście w ruchu drogowym, to felgi aluminiowe są doskonałym wyborem. Felgi aluminiowe faktycznie zapewniają chłodny przepływ powietrza przez układ hamulcowy samochodu, co zapobiegnie przegrzaniu. Aluminiowe felgi aluminiowe są lżejsze niż chromowane lub stalowe, można również nieznacznie poprawić przebieg gazu.

Kolejną wskazówką, aby pomóc w osiągach twojego samochodu, jest zainstalowanie felg, które są o jeden lub dwa cale większe niż fabryczne koła. Większe koła nadają również ciężarówce SUV lub samochodowi sportowemu bardziej sportowy wygląd. Upewnij się również, że zakupione przez ciebie niestandardowe koła mają maksymalne obciążenie zgodne z twoim pojazdem, i musisz znaleźć koła, które pasują do wzoru śrub w twoim samochodzie.

Top