Motoryzacja


foto

Dziewięć skutecznych sposobów na lepsze wykorzystanie

Dziewięć skutecznych sposobów na lepsze wykorzystanie samochodów z Ameryki Sprowadzanie auta z USA Pierwsza technologia Transit Connect została zmontowana przez Forda Otosan (Kocaeli, Turcja) wraz z Ford Romania (Craiova, Rumunia). Ford opowiedział o wprowadzeniu modelu Edsel ponownie w 1958 roku, ale kiedy pojazdy przybyły, ludzie.

Zobacz więcej ...

foto

Części do aut USA Kupując auto krajowe

Części do aut USA Kupując auto krajowe do rejestracji poza wymaganymi dokumentami potrzebna będzie też zgodna z polskim prawem umowa kupna sprzedaży pojazdu - możesz pobrać wzór który przygotowaliśmy. Nie tylko rodziny wielodzietne, ale też kierowcy potrzebujący "biznesowego vana" doceniają Siennę, która oferuje zalety Chryslera Town & Country przy dużo wyższej niezawodności. Dronem tylko po rejestracji. Suzuki Samurai.

Zobacz więcej ...

foto

Najlepsza szkoła doszkalania

Najlepsza szkoła doszkalania kierowców Warszawa. Zaliczenie testu na prawo jazdy to w naszym kraju poważne wyzwanie. Oprócz obszernej wiedzy teoretycznej kandydat powinien wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. Nierzadko największym problemem jest jazda w mieście mieście. Poruszanie się w ramach ruchu ulicznego może być dla początkującego kierowcy bardzo stresujące. Dlatego.

Zobacz więcej ...

foto

Nauka i kurs jazdy nowym samochodem

Nauka i kurs jazdy nowym samochodem Warszawa. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem samochodu, zachęcamy do skorzystania z porównywarki ubezpieczeń dostępnej w dziale “Ubezpieczenie samochodu“ na naszej stronie internetowej. Poradnik składa się z 3 części, które będą sukcesywnie publikowane na naszej stronie internetowej. Jeżeli zawartość alkoholu we krwi wynosi od 0,2 do 0,5 promila (czyli od 0,1 do 0,25 mg alkoholu w wydychanym powietrzu) wtedy.

Zobacz więcej ...

foto

Jak dobrze wybrać felgi aluminiowe?

Jak dobrze wybrać felgi aluminiowe? Odnośnie wyboru felg, jeśli patrzysz surowo z perspektywy wyglądu, to jest łatwe, po prostu wybierz niestandardowe koła, które pasują do stylu pojazdu i twoich osobistych preferencji. Jeśli chcesz osiągów w wyścigach, to koła ze stopów lekkich to najlepsza droga. Felgi stalowe nie są dobre, tylko spowalniają twój samochód. Ciężkie koła zwiększają niepotrzebną wagę samochodu, co w rezultacie obniża osiągi pojazdu. Jeśli jeździsz.

Zobacz więcej ...

Top