Motoryzacja


foto

Części do aut USA Kupując auto krajowe

Części do aut USA Kupując auto krajowe do rejestracji poza wymaganymi dokumentami potrzebna będzie też zgodna z polskim prawem umowa kupna sprzedaży pojazdu - możesz pobrać wzór który przygotowaliśmy. Nie tylko rodziny wielodzietne, ale też kierowcy potrzebujący "biznesowego vana" doceniają Siennę, która oferuje zalety Chryslera Town & Country przy dużo wyższej niezawodności. Dronem tylko po rejestracji. Suzuki Samurai.

Zobacz więcej ...

foto

Najlepsza szkoła doszkalania

Najlepsza szkoła doszkalania kierowców Warszawa. Zaliczenie testu na prawo jazdy to w naszym kraju poważne wyzwanie. Oprócz obszernej wiedzy teoretycznej kandydat powinien wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. Nierzadko największym problemem jest jazda w mieście mieście. Poruszanie się w ramach ruchu ulicznego może być dla początkującego kierowcy bardzo stresujące. Dlatego.

Zobacz więcej ...

foto

Nauka i kurs jazdy nowym samochodem

Nauka i kurs jazdy nowym samochodem Warszawa. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem samochodu, zachęcamy do skorzystania z porównywarki ubezpieczeń dostępnej w dziale “Ubezpieczenie samochodu“ na naszej stronie internetowej. Poradnik składa się z 3 części, które będą sukcesywnie publikowane na naszej stronie internetowej. Jeżeli zawartość alkoholu we krwi wynosi od 0,2 do 0,5 promila (czyli od 0,1 do 0,25 mg alkoholu w wydychanym powietrzu) wtedy.

Zobacz więcej ...

foto

Jak dobrze wybrać felgi aluminiowe?

Jak dobrze wybrać felgi aluminiowe? Odnośnie wyboru felg, jeśli patrzysz surowo z perspektywy wyglądu, to jest łatwe, po prostu wybierz niestandardowe koła, które pasują do stylu pojazdu i twoich osobistych preferencji. Jeśli chcesz osiągów w wyścigach, to koła ze stopów lekkich to najlepsza droga. Felgi stalowe nie są dobre, tylko spowalniają twój samochód. Ciężkie koła zwiększają niepotrzebną wagę samochodu, co w rezultacie obniża osiągi pojazdu. Jeśli jeździsz.

Zobacz więcej ...

Top