kontakt
tel. 534 755 600

sloneczko_40 Jasne i przestronne wnętrza

Przemyślana orientacja budynku i szerokie przeszklenia pokoi dziennych sprzyjają odpowiedniemu doświetleniu mieszkań. Plany zagospodarowania działki gwarantują również, że w sąsiedztwie nie powstaną żadne budynki w odległości blokującej dostęp światła czy naruszającej prywatność.

domek Prawdziwa kameralność

Umiejscowienie wjazdu do garaży, drogi wewnętrznej i wejść do klatek od północnej strony zapewnia atmosferę spokoju w budynku. O komfort mieszkających zadbają również starannie rozplanowane i przestronne części wspólne.

wieszaczek Małe garderoby

Mała rzecz, a cieszy. Niewielka garderoba w mieszkaniu to nie tylko wygodny dostęp do ubrań ale i oszczędność miejsca. W Perle Prądnika tego typu pomieszczenia oferowane są w standardzie.

powierzchnie Przestronne powierzchnie wspólne

Powierzchnie wspólne w budynku są nie tylko przestronne, ale i odznaczają się wysoką jakością wykończenia. Prestiż inwestycji podnoszą również reprezetacyjne hale wejściowe.

okienko Okna w łazienkach

Dostęp do dziennego światła w łazience to niejako standard, o którym zapomina wielu deweloperów. Perła Prądnika oferuje również mieszkania wyposażone w łazienki z okami.

 

samochodzik Garaż podziemny z windami

Wygodę parkowania zapewni podziemny garaż z wjazdem umieszczonym tak, aby nie zakłócać spokoju mieszkańców. Łatwą komunikację z każdą częścią budynku zagwarantują natomiast nowoczesne, cichobieżne windy, łączące wszystkie kondygnacje.